אביזרי רכב טרייד אין פחחות וצבע מרכז שירות עמוד הבית

logo

מועדון לקוחות

הצטרפות למועדון הלקוחות של נירון מוטורס מקנה לכם הנחות והטבות על רכישת מוצרים, תיקונים, בדיקות חינם ועוד.

פחחות וצבע

car-repairמרכז לתיקוני פחחות וצבע מורשה על ידי משרד התחבורה וחברות הביטוח לכלל סוגי הרכבים. 

מוסך יונדאי ומיצובישי

מוסך יונדאי ומיצובישינירון מוטורס מעמידה לשירותך מוסך יונדאי ומיצובישי עם אנשי המקצוע מהמובילים בארץ והינו חבר באיגוד המוסכים בישראל.

רוב הסיכויים שבזמן האחרון שמעתם לא אחת על האפשרות של הסבה לגז. מדובר על דרך מהפכנית ביותר של הנעה שתורמת לא רק להפחתה ניכרת בעלויות התדלוק אלא גם שומרת על אורך חיי המנוע ואפילו תורמת לאיכות הסביבה. בשנים האחרונות נשמעים קולות רבים בנוגע לעלייה ברמת הזיהום הנגרמת כתוצאה משימוש בדלק. ההשפעה המכרעת שיש לשימוש בדלקים הקונבנציונאליים על איכות הסביבה כבר אינה מוטלת בספק והסבה לגז היא אחת הדרכים המובילות כיום בתיקון העוול שאנחנו עושים מדי שנה לכדור היחיד שיש לנו, הלא הוא כדור הארץ.

המשך קריאה: מערכת גז לרכב – איפה מטפלים?

מדי שנה אנחנו עדים לפיתוחים חדשים בכל הנוגע לרמת הבטיחות של כלי הרכב שלנו. בניגוד לרכבים שיוצרו לפני מספר עשורים, הרכבים המודרניים מתוכננים כך שבמקרה של התנגשות, ההגנה על הנוסעים ברכב תהיה מקסימאלית. עם זאת, החיסרון העיקרי של ההגנה הוא בכך שכל מכה ולו הקטנה ביותר, גורמת לגוף הרכב לנזקים ולעתים אף לנזקים גדולים שדורשים מבעליו להפקיד אותו בידי מכון פחחות וצבע. בנוסף, השאיפה היום היא לייצר כלי רכב חסכוניים בדלק בשל מחירי הדלק הגבוהים מה שמוביל בסופו של דבר לרכבים עם חלקי פלסטיק רבים ומרכב פח שאינו עבה במיוחד בלשון המעטה. אי לכך, חלקים שלמים של הרכב צריכים לעתים קרובות לעבור החלפה, תיקון או שיפוץ בעקבות מגע ולו הקל שבקלים עם רכב אחר.

המשך קריאה: פחחות וצבע לרכב – איפה מומלץ לעשות?

רכבי מיצובישי על דגמיהם השונים אהודים מזה שנים על יד הצרכן הישראלי, עם מאות אלפי יחידות שנמכרו לאורך שנות פעילותה של החברה בארץ. את הרכבים מייצר תאגיד מיצובישי מוטורס העולמי שהוקם ב- 1970 וממוקם בבירת יפן, ומהווה חלק מקבוצת מיצובישי המונה עשרות חברות שעוסקות בתחומים שונים. סמלה של חברת מיצובישי המופיע על הרכבים מורכב משלושה מעוינים אדומים הנוגעים זה בקודקודו של זה, בהתאם לשם הקבוצה שמשמעו ביפנית שלושה ערמוני מים או שלושה יהלומים. לפניכם סקירה של מספר דגמים פופולאריים מבית היוצר של מיצובישי מוטורס, אותם מייבאת לישראל קבוצת כלמוביל.

המשך קריאה: הרכבים הפופולאריים של מיצובישי

שלדת הרכב עשויה משכבות של פח וצבע הנתונות לבלאי עקב השימוש הרצוף, בשל החשיפה לפגעי מזג האוויר, וכן בשל פגיעות בתאונות דרכים. הפגמים הנוצרים מתבטאים במראה בלתי אסטטי ועלולים אף להוות סכנה תפעולית ובטיחותית, עד כדי יציאה משימוש. במצבים אלו יש לפנות אל פחחי רכב האמונים על ביצוע תיקוני פח וצבע. לרשותם של בעלי רכבי יונדאי עומדים מרכזי שירות המורשים על ידי חברות הביטוח, אשר מתמחים באופן ספציפי בדגמי יונדאי השונים.

המשך קריאה: פחחות של רכבי יונדאי

אם יש לכם רכב, ולא משנה באיזה דגם מדובר, סביר שתרצו לשמור עליו למשך תקופה ארוכה, כדי שיוכל לשרת אתכם נאמנה וגם להציע לכם את רמת הבטיחות הנדרשת. ישנם כמה טיפולים חיוניים לרכב, שחלקם אף בגדר חובה. מדוע חשוב לבצעם, ובכלל – באילו טיפולי רכב מדובר? על כך, לפניכם.

המשך קריאה: טיפולים חיוניים לרכב – באילו טיפולים מדובר?

עמוד 1 מתוך 2

למידע נוסף

ליצירת קשר התקשרו
04-6336666
או מלאו את הפרטים הבאים:
שם (*)
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון (*)
יש למלא מספר טלפון
דוא"ל
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
נושא אנא ציין את נושא הפניה
פרטי ההודעה
אנא מלאו את הפרטים ונשמח
לחזור אליכם בהקדם.

פרטי התקשרות

שירות

רח' צה"ל 46, חדרה

טל': 04-6336666

פקס: 6345158 - 04

מכירות

רח' קומבה 10, חדרה

טל': 04-6336666

פקס: 6344645 - 04