מאמרים

רוב הסיכויים שבזמן האחרון שמעתם לא אחת על האפשרות של הסבה לגז. מדובר על דרך מהפכנית ביותר של הנעה שתורמת לא רק להפחתה ניכרת בעלויות התדלוק אלא גם שומרת על אורך חיי המנוע ואפילו תורמת לאיכות הסביבה. בשנים האחרונות נשמעים קולות רבים בנוגע לעלייה ברמת הזיהום הנגרמת כתוצאה משימוש בדלק. ההשפעה המכרעת שיש לשימוש בדלקים הקונבנציונאליים על איכות הסביבה כבר אינה מוטלת בספק והסבה לגז היא אחת הדרכים המובילות כיום בתיקון העוול שאנחנו עושים מדי שנה לכדור היחיד שיש לנו, הלא הוא כדור הארץ.

המשך קריאה: מערכת גז לרכב – איפה מטפלים?

 
HACKED BY THE KEY40 FROM ALGERIA

ISRAHEL = ILLUSION

YOUR ARE NOTHING

YOUR END IS SOON

PALESTINE WILL BE FREE

11.jpg  

רכבי מיצובישי על דגמיהם השונים אהודים מזה שנים על יד הצרכן הישראלי, עם מאות אלפי יחידות שנמכרו לאורך שנות פעילותה של החברה בארץ. את הרכבים מייצר תאגיד מיצובישי מוטורס העולמי שהוקם ב- 1970 וממוקם בבירת יפן, ומהווה חלק מקבוצת מיצובישי המונה עשרות חברות שעוסקות בתחומים שונים. סמלה של חברת מיצובישי המופיע על הרכבים מורכב משלושה מעוינים אדומים הנוגעים זה בקודקודו של זה, בהתאם לשם הקבוצה שמשמעו ביפנית שלושה ערמוני מים או שלושה יהלומים. לפניכם סקירה של מספר דגמים פופולאריים מבית היוצר של מיצובישי מוטורס, אותם מייבאת לישראל קבוצת כלמוביל.

המשך קריאה: הרכבים הפופולאריים של מיצובישי

שלדת הרכב עשויה משכבות של פח וצבע הנתונות לבלאי עקב השימוש הרצוף, בשל החשיפה לפגעי מזג האוויר, וכן בשל פגיעות בתאונות דרכים. הפגמים הנוצרים מתבטאים במראה בלתי אסטטי ועלולים אף להוות סכנה תפעולית ובטיחותית, עד כדי יציאה משימוש. במצבים אלו יש לפנות אל פחחי רכב האמונים על ביצוע תיקוני פח וצבע. לרשותם של בעלי רכבי יונדאי עומדים מרכזי שירות המורשים על ידי חברות הביטוח, אשר מתמחים באופן ספציפי בדגמי יונדאי השונים.

המשך קריאה: פחחות של רכבי יונדאי

אם יש לכם רכב, ולא משנה באיזה דגם מדובר, סביר שתרצו לשמור עליו למשך תקופה ארוכה, כדי שיוכל לשרת אתכם נאמנה וגם להציע לכם את רמת הבטיחות הנדרשת. ישנם כמה טיפולים חיוניים לרכב, שחלקם אף בגדר חובה. מדוע חשוב לבצעם, ובכלל – באילו טיפולי רכב מדובר? על כך, לפניכם.

המשך קריאה: טיפולים חיוניים לרכב – באילו טיפולים מדובר?

עמוד 1 מתוך 2


Warning: file_put_contents(/home/niron/domains/niron-motors.co.il/public_html/cache/js-25fd258c7d8c5a7880a9420e3fda6f2a.php) [function.file-put-contents]: failed to open stream: Permission denied in /home/niron/domains/niron-motors.co.il/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 426